Dusit Suites Hotel Ratchadamri, 3, Soi Mahatlek Luang 3, Mahatlek Luang, Pathum Wan District, 10330, Thailand
฿55,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
87 m²
Price
฿55,000
Price per m²
฿632
The listing is located at Dusit Suites Hotel Ratchadamri, 3, Soi Mahatlek Luang 3, Mahatlek Luang, Pathum Wan District, 10330, Thailand
Loading map