2 rooms apartment of 52m² in Järfälla kommun

Enköpingsvägen 21B, 177 45 Järfälla kommun, Sweden

13,025 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

barkarby, järfälla, stockholm

Hyresrätt på Enköpingsvägen 21B i Järfälla med 2 rum (52 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

52 m²

Price

13,025 kr

Price per m²

250 kr

Map

The listing is located at Enköpingsvägen 21B, 177 45 Järfälla kommun, Sweden

Loading map