4 rooms apartment of 96m² in Järfälla kommun

Enköpingsvägen 21D, 177 45 Järfälla kommun, Sweden

20,728 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

barkarby, järfälla, stockholm

Hyresrätt på Enköpingsvägen 21D i Järfälla med 4 rum (96 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

96 m²

Price

20,728 kr

Price per m²

216 kr

Map

The listing is located at Enköpingsvägen 21D, 177 45 Järfälla kommun, Sweden

Loading map