Veddestabron 5A-B, 175 06 Järfälla kommun, Sweden
18,936 kr / month
Hyresrätt på Veddestabron 5A i Järfälla med 4 rum (85 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Veddestabron 5A i Järfälla med 4 rum (85 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
85 m²
Price
18,936 kr
Price per m²
223 kr
The listing is located at Veddestabron 5A-B, 175 06 Järfälla kommun, Sweden
Loading map