Calle de la Marigalante, De Las Américas, 94298, VER, Mexico
$15,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
66 m²
Price
$15,000
Price per m²
$227
The listing is located at Calle de la Marigalante, De Las Américas, 94298, VER, Mexico
Loading map