Listed 2 days ago

3 rooms apartment of 79m² in Bergen

5052 Bergen, Norway

7,700 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Bofellesskap på Kronstad ledig

Bofellesskap på Kronstad ledig Bofelleskap med 3 romslige hybler + felles stue og kjøkkenHyblene som er ledig ligger i nyoppusset, lys, solrik leilighet med høy kvalitet på Kronstad. Det er for øyeblikket 2 hybler ledig i fra 1 juli. En hybel er utleie til en kvinne og det foretrekkes at de to siste hyblene leies ut til kvinnelige studenter. 7700 pr hybelNytt bad, varmekabler, vegghengt toalett, fliser.Kjøkken i hvit høyglans, oppvaskmaskin, induksjon, hvitevarer i børstet stål. Vedovner i moderne design med glassdører. Eikeparkett.Leiligheten ligger 4 min fra Haukeland og 2 min fra Høyskolen og Bybanen.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

79 m²

Price

7,700 kr

Price per m²

97 kr

Map

The listing is located at 5052 Bergen, Norway

Loading map