Listed today
Bohnstedts väg, 635 36 Ärla, Sweden
3,798 kr / month
En praktisk och trevlig lägenhet med balkong, ett rum med kök och badrum. Lägenheten är belägen i Ärla, 2 mil utanför centrala Eskilstuna, har du nära till natur och grönområden. Här finns badplats och en mycket omtyckt och välbesökt handelsträdgård som heter Löta handelsträdgård.
En praktisk och trevlig lägenhet med balkong, ett rum med kök och badrum. Lägenheten är belägen i Ärla, 2 mil utanför centrala Eskilstuna, har du nära till natur och grönområden.
Här finns badplats och en mycket omtyckt och välbesökt handelsträdgård som heter Löta handelsträdgård.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
36 m²
Price
3,798 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
106 kr
The listing is located at Bohnstedts väg, 635 36 Ärla, Sweden
Loading map