Listed today
Ljunglidsgatan 4, 504 58 Borås, Sweden
8,500 kr / month
Central tvåa i nyligen fina nyproducerade Brf Nivå. Lägenheten har en social planlösning där kök och vardagsrum sammansluts med varandra. Finns även ovanligt stor balkong som rymmer plats för umgänge med familj och vänner. Finns generöst förvaringsutrymme i sovrummet och badrummet har golvvärme. Lägenheten är belägen på promenadavstånd till statskärnan och lika så de stilla grönområden som ligger endast ett stenkast från lägenheten. Uthyrningsperioden är flexibel, kortare eller längre!
Central tvåa i nyligen fina nyproducerade Brf Nivå. Lägenheten har en social planlösning där kök och vardagsrum sammansluts med varandra. Finns även ovanligt stor balkong som rymmer plats för umgänge med familj och vänner. Finns generöst förvaringsutrymme i sovrummet och badrummet har golvvärme.
Lägenheten är belägen på promenadavstånd till statskärnan och lika så de stilla grönområden som ligger endast ett stenkast från lägenheten. Uthyrningsperioden är flexibel, kortare eller längre!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
52 m²
Price
8,500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
163 kr
The listing is located at Ljunglidsgatan 4, 504 58 Borås, Sweden
Loading map