Listed yesterday
Hatsudai 2, Shibuya, Tokyo 151-0061, Japan
¥114,000 / month
49戸
49戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥114,000
Price per m²
¥4750
The listing is located at Hatsudai 2, Shibuya, Tokyo 151-0061, Japan
Loading map