1 room apartment of 68m² in Haugesund

5528 Haugesund, Norway

12,500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Breidablik i Haugesund

Breidablik i Haugesund Andreeetasjen i en sjarmerende villa fra 1912. Moderne, varmt og bekvemt, så vi beholder komforten, men med tydelige spor av gammel stil. Huset ligger i en rolig blindgate, et steinkast bak rådhuset. Setter du deg ute i gården med en kaffe, kan du nyte morgensolen og synet av rådhuskuppelen. Skal du ut og gå, tar det ca 62 sekunder å gå til høgskolen, og 94 til Markedet. Sentralt med andre ord 😊

Property type

apartment

Rooms

1

Size

68 m²

Price

12,500 kr

Price per m²

184 kr

Map

The listing is located at 5528 Haugesund, Norway

Loading map