Listed yesterday
Buregatan, Burträsk, Sweden
5,459 kr / month
Läs mer hos mäklaren. Avvikelser på ritning kan förekomma.
Läs mer hos mäklaren. Avvikelser på ritning kan förekomma.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
57 m²
Price
5,459 kr
Price per m²
96 kr
The listing is located at Buregatan, Burträsk, Sweden
Loading map