Listed today
Værløse Cykler, Bymidten, 3500 Værløse, Denmark
8,474 kr / month
Ejendommen er beliggende i Bymidten i Værløse. Der er erhvervslejemål/butikker i stueplan og 15 boliger beliggende på 1. sal.Til hver lejlighed hører et kælderrum. Ejendommen har elevator.
Ejendommen er beliggende i Bymidten i Værløse. Der er erhvervslejemål/butikker i stueplan og 15 boliger beliggende på 1.
sal.Til hver lejlighed hører et kælderrum. Ejendommen har elevator.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
78 m²
Price
8,474 kr
Rental period
Unlimited
Available from
31-12-2022
Price per m²
109 kr
The listing is located at Værløse Cykler, Bymidten, 3500 Værløse, Denmark
Loading map