2 rooms apartment of 69m² in Karviná

Dačického, 733 01 Karviná, Czechia

12,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Byt 2+KK Karviná

Dobrý den,Rád bych touto cestou nabídl můj byt k pronájmu.Jedná se o byt 2+kk. (Předělaný z původního 2+1) o celkové výměře 57m 2 . Nachází se ve 4., posledním, Patře bez výtahu v Karviné na ulici Dačického.K bytu náleží sklepní kóje a nově i balkon.Byt je k dispozici ihned.Bez provize RK.Čistý nájem: 12 500kč+Zálohy na služby: 2533kč+Elektřina a plyn se přepisuje na nájemníka a zálohy si nastaví podle sebe.Kace je ve výši dvou měsíčních nájmůDále požaduji po nájemníkovi pojištění odpovědnosti. Č.: RS705606

Property type

apartment

Rooms

2

Size

69 m²

Price

12,500 Kč

Price per m²

181 Kč

Map

The listing is located at Dačického, 733 01 Karviná, Czechia

Loading map