Cándido Pujato 2758, Mariano Comas, Santa Fe, Argentina
$600,000 / month
Piso 14 - Excelente vista.- -
Piso 14 - Excelente vista.- -
Property type
apartment
Rooms
1
Size
84 m²
Price
$600,000
Price per m²
$7143
The listing is located at Cándido Pujato 2758, Mariano Comas, Santa Fe, Argentina
Loading map