大阪中央環状線, Seifuso 1-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 560-0041, Japan
¥45,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥45,500
Price per m²
¥2167
The listing is located at 大阪中央環状線, Seifuso 1-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 560-0041, Japan
Loading map