Listed 5 days ago
Carrera 16, 687031 Barrancabermeja, SAN, Colombia
$2,800,000 / month
CASA AMOBLADA EN ARRIENDO
CASA AMOBLADA EN ARRIENDO
Property type
house
Rooms
3
Size
150 m²
Price
$2,800,000
Price per m²
$18667
The listing is located at Carrera 16, 687031 Barrancabermeja, SAN, Colombia
Loading map