Listed yesterday
Calle Lucio Blanco, 62450 Cuernavaca, MOR, Mexico
$28,000 / month
Real San Juan – Casa en Renta
Real San Juan – Casa en Renta
Property type
house
Rooms
3
Size
118 m²
Price
$28,000
Price per m²
$237
The listing is located at Calle Lucio Blanco, 62450 Cuernavaca, MOR, Mexico
Loading map