Lider, Avenida Vicuña Mackenna 3361, 894 0000 San Joaquín, Chile
$600,000 / month
casa en arriendo
casa en arriendo
Property type
house
Rooms
4
Size
125 m²
Price
$600,000
Price per m²
$4800
The listing is located at Lider, Avenida Vicuña Mackenna 3361, 894 0000 San Joaquín, Chile
Loading map