3 rooms apartment of 115m² in Växjö

An Viet, Västra Esplanaden 6, 352 31 Växjö, Sweden

13,223 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

centrum, växjö, kronoberg

Hyresrätt på Västra Esplanaden 4 B i Växjö med 3 rum (115 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

115 m²

Price

13,223 kr

Price per m²

115 kr

Map

The listing is located at An Viet, Västra Esplanaden 6, 352 31 Växjö, Sweden

Loading map