Tribu Chaac, Avenida Consejo Ciudadano, 77760 Tulum, ROO, Mexico
$18,000 / month
Chen Luum 102
Chen Luum 102
Property type
apartment
Rooms
1
Size
135 m²
Price
$18,000
Price per m²
$133
The listing is located at Tribu Chaac, Avenida Consejo Ciudadano, 77760 Tulum, ROO, Mexico
Loading map