Pattanakarn Market, ซอยพัฒนาการ 64, Prawet District, 10250, Thailand
฿5,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
฿5,000
Price per m²
฿167
The listing is located at Pattanakarn Market, ซอยพัฒนาการ 64, Prawet District, 10250, Thailand
Loading map