Listed 2 days ago
Avenida 21 de Mayo 2375, 406 1735 Concepcion, Chile
$420,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
47 m²
Price
$420,000
Price per m²
$8936
The listing is located at Avenida 21 de Mayo 2375, 406 1735 Concepcion, Chile
Loading map