Mirador de Hualpén, 430 0525 Hualpén, Chile
$390,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
$390,000
Price per m²
$7091
The listing is located at Mirador de Hualpén, 430 0525 Hualpén, Chile
Loading map