Prieto, 403 0177 Concepcion, Chile
$380,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
$380,000
Price per m²
$10857
The listing is located at Prieto, 403 0177 Concepcion, Chile
Loading map