Concón, Provincia de Valparaíso, Chile
$700,000 / month
FERNANDEZ ESCOBAR Bienes Raíces
FERNANDEZ ESCOBAR Bienes Raíces
Property type
apartment
Rooms
3
Size
129 m²
Price
$700,000
Price per m²
$5426
The listing is located at Concón, Provincia de Valparaíso, Chile
Loading map