16 Sur, 77765 Tulum, ROO, Mexico
$24,000 / month
Condos Ocho B5
Condos Ocho B5
Property type
house
Rooms
1
Size
162 m²
Price
$24,000
Price per m²
$148
The listing is located at 16 Sur, 77765 Tulum, ROO, Mexico
Loading map