栄町, Hanamizuki-dori Street, 栄町一丁目, Ushiku, Ibaraki Prefecture 300-1233, Japan
¥60,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
41 m²
Price
¥60,000
Price per m²
¥1463
The listing is located at 栄町, Hanamizuki-dori Street, 栄町一丁目, Ushiku, Ibaraki Prefecture 300-1233, Japan
Loading map