Listed 3 days ago

1 room apartment of 54m² in Dubai

45 Street, Al Garhoud, Dubai, United Arab Emirates

5,249 AED / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

DD165 - Al Garhoud Residence C

Property type

apartment

Rooms

1

Size

54 m²

Price

5,249 AED

Price per m²

97 AED

Map

45 Street, Al Garhoud, Dubai, United Arab Emirates

Loading map