1 de Mayo 2918, Ex-Plaza España, Santa Fe, Argentina
$750,000 / month
PISO 9 DEPTO A COCHERA N 4
PISO 9 DEPTO A COCHERA N 4
Property type
apartment
Rooms
1
Size
95 m²
Price
$750,000
Price per m²
$7895
The listing is located at 1 de Mayo 2918, Ex-Plaza España, Santa Fe, Argentina
Loading map