Talca, Chile
$400,000 / month
DEPTO. CENTRAL 2 DORMITORIOS y 2 BA?OS CONDOMINIO NUEVO CENTRO
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
$400,000
Price per m²
$6154
The listing is located at Talca, Chile
Loading map