Avenida Pedro de Valdivia 150, 750 0000 Providencia, Chile
$245,000 / month
amoblado para pago 245000 pago 35000
amoblado para pago 245000 pago 35000
Property type
apartment
Rooms
1
Size
54 m²
Price
$245,000
Price per m²
$4537
The listing is located at Avenida Pedro de Valdivia 150, 750 0000 Providencia, Chile
Loading map