unnamed road, 16022 Nilüfer, Turkey
₺21,000 / month
Beşevlerde kiralık olan dairemiz3+1 . net 110 m2 olupYıldırım caddesine,fsm metrosuna,Anadolu Nev Hastanesine veSüleyman Cura okulunayürüme mesafesindedir.Ayrıca eczane ,market,çocuk parkı ayağınızın altındadır.Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.GAYRİMENKUL DANIŞMANINEBAHAT KINA
Property type
house
Rooms
1
Size
110 m²
Price
₺21,000
Price per m²
₺191
The listing is located at unnamed road, 16022 Nilüfer, Turkey
Loading map