6015 Sokak, 20085 Merkezefendi, Turkey
₺38,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
150 m²
Price
₺38,000
Price per m²
₺253
The listing is located at 6015 Sokak, 20085 Merkezefendi, Turkey
Loading map