Listed today

2 rooms apartment of 37m² in Enköping

Dr Westerlunds Gata 15, 745 63 Enköping, Sweden

8,321 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Doktor Westerlunds gata 15A

Materialen i lägenheterna har valts ut för att vara hållbara, funktionella och lättskötta. Och för att du lätt ska kunna känna dig hemma. Genomgående ekparkett och vita väggar är klassiskt och funkar med nästan allt. Köket har vita, släta luckor och utrustat med glaskeramikhäll, varmluftsugn, kyl och frys alternativt kombinerad kyl/frys och diskmaskin. Det är även förberett för mikrovågsugn. I de helkaklade badrummen finns tvättmaskin och torktumlare alternativt kombimaskin. Alla lägenheter har balkong (vanlig, fransk eller spansk) alternativt uteplats.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

37 m²

Price

8,321 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

225 kr

Map

The listing is located at Dr Westerlunds Gata 15, 745 63 Enköping, Sweden

Loading map