Listed 4 days ago

4 rooms house of 85m² in Krakow

Melchiora Wańkowicza 67B, 31-587 Krakow, Poland

5,200 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Dom do wynajęcia:

Dom z ogrodem przy Zalewie Nowohuckim — spokój i zieleń 10 min od centrum Krakowa Szukasz przestrzeni, ciszy i zieleni — a jednocześnie dobrego dojazdu do miasta? Ten dom to połowa bliźniaka w kameralnej, willowej okolicy Nowej Huty, zaledwie 10 km od ścisłego centrum Krakowa. LOKALIZACJA Tuż obok Zalewu Nowohuckiego — idealne miejsce dla osób, które cenią poranne spacery, trasy rowerowe i

Property type

house

Rooms

4

Size

85 m²

Price

5,200 zł

Price per m²

61 zł

Map

The listing is located at Melchiora Wańkowicza 67B, 31-587 Krakow, Poland

Loading map