5 rooms house of 110m² in Bydgoszcz

85-387 Bydgoszcz, Poland

6,700 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Dom na wynajem

OPIS OFERTY: Na wynajem nowoczesny dom o powierzchni 110 m² , położony w Bydgoszczy na cenionym, zielonym osiedlu Miedzyń . Nieruchomość o wysokim standardzie wykończenia, z funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz zadbanym ogrodem. Dom nigdy wcześniej nie był wynajmowany – poszukiwani pierwsi najemcy. UKŁAD POMIESZCZEŃ: Parter: gabinet, toaleta, przestronny salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny. Piętro: 3 sypialnie, garderoba, łazienka z prysznicem. STANDARD WYKOŃCZENIA: Wysoki standard. Kuchnia w zabudowie z pełnym AGD. Ogrzewanie podłogowe – pompa ciepła . Rolety zewnętrzne. Wideodomofon. Nowoczesne i estetyczne wykończenie wnętrz. BUDYNEK: Dom wolnostojący z tarasem. Ogród z automatycznym systemem podlewania . Brama wjazdowa na pilota. Wiata na samochód. Dodatkowy budynek gospodarczy na działce. LOKALIZACJA: Bydgoszcz – Miedzyń . Spokojna, zielona okolica, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych. Dobra komunikacja z centrum miasta. DODATKOWE INFORMACJE: Dom dostępny od zaraz. Preferowany najem długoterminowy. Idealny dla rodziny lub osób pracujących zdalnie.

Property type

house

Rooms

5

Size

110 m²

Price

6,700 zł

Price per m²

61 zł

Map

The listing is located at 85-387 Bydgoszcz, Poland

Loading map