Listed today

1 room apartment of 57m² in Falun

Drillstigen 3E, 791 50 Falun, Sweden

6,504 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Drillstigen 3 E LGH 1201

[Klicka här för att se en bild av hela uthyrningsprocessen, vad som händer och vad du behöver hålla koll på när du anmält intresse till lägenhet.]( Observera att om du gör intresseanmälan för till exempel seniorlägenhet, korttidskontrakt eller söker genom Bostad direkt ser processen lite annorlunda ut.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

57 m²

Price

6,504 kr

Price per m²

114 kr

Map

The listing is located at Drillstigen 3E, 791 50 Falun, Sweden

Loading map