Listed yesterday
Dybecksgatan, 731 98 Köping, Sweden
8,324 kr / month
Välkommen till denna charmiga trerumslägenhet! Här finner du en fräsch bostad med gott om förvaringsmöjligheter i både hall och sovrum. Lägenheten erbjuder ett badrum och en mindre wc för extra bekvämlighet. Njut av en mysig balkong i anslutning till köket och en rymligare balkong som ansluter till det stora sovrummet. Perfekt för avkoppling och utomhusmåltider. Välkommen med din intresseanmälan! Skogsborg är ett trevligt och barnvänligt område med stora grönytor och lekplatser. Kråkbacken som ligger i anslutning till området är en populär mötesplats för spontanidrott och lekande barn. Det finns bra möjligheter till motion och friluftsliv i Johannisdalsskogen som ligger inom gångavstånd. Furuvägen 2, 6 och 10 är niovåningshus med hiss. Ett boende i något av dessa hus inbjuder till en härlig utsikt över Köping. P-platser, carportar och garage finns att hyra.
Välkommen till denna charmiga trerumslägenhet! Här finner du en fräsch bostad med gott om förvaringsmöjligheter i både hall och sovrum. Lägenheten erbjuder ett badrum och en mindre wc för extra bekvämlighet. Njut av en mysig balkong i anslutning till köket och en rymligare balkong som ansluter till det stora sovrummet. Perfekt för avkoppling och utomhusmåltider. Välkommen med din intresseanmälan! Skogsborg är ett trevligt och barnvänligt område med stora grönytor och lekplatser.
Kråkbacken som ligger i anslutning till området är en populär mötesplats för spontanidrott och lekande barn. Det finns bra möjligheter till motion och friluftsliv i Johannisdalsskogen som ligger inom gångavstånd. Furuvägen 2, 6 och 10 är niovåningshus med hiss. Ett boende i något av dessa hus inbjuder till en härlig utsikt över Köping. P-platser, carportar och garage finns att hyra.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
82 m²
Price
8,324 kr
Price per m²
102 kr
The listing is located at Dybecksgatan, 731 98 Köping, Sweden
Loading map