Noda-Ushiku Line Bypass, 小張, Tsukubamirai, Ibaraki Prefecture 300-2353, Japan
¥100,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
¥100,000
Price per m²
¥1818
The listing is located at Noda-Ushiku Line Bypass, 小張, Tsukubamirai, Ibaraki Prefecture 300-2353, Japan
Loading map