3 rooms apartment of 116m² in Copenhagen

Dag Hammarskjölds Allé 19, 2100 København Ø, Denmark

18,103 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 14-10-2020

Ejendomsselskabet Ambassadegården ApS

Ambassadegården ligger i hjertet af Østerbro, med udsigt til Holmens Kirkegård. Et område fyldt med indkøbsmuligheder og cafeer. 500 meter til Østerport st. metro og togstation.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

116 m²

Price

18,103 kr

Rental period

Unlimited

Available from

14-10-2020

Price per m²

156 kr

Map

The listing is located at Dag Hammarskjölds Allé 19, 2100 København Ø, Denmark

Loading map