Listed today

2 rooms house of 75m² in Lindås

5955 Lindås, Norway

18,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Enderekkehus på Lindås

Enderekkehus på Lindås Et flott enderekkehus med barnevennlig beliggenhet og ypperlige solforhold. Boligen ligger i et veletablert boligområde med nærhet til både skole, barnehage, flott natur og servicetilbud. Kort om boligen: - 2 Gode soverom- Walk-in closet- Romslig stue/kjøkken løsning- Solrik markterrasse med overbygd utekjøkken (jaquzzi).- Helfliset baderom med opplegg for vaskemaskin/tørketrommel, Vaskemaskin følger med.- Loft, for ekstra oppbevaring- Eksterne boderAlle rom er nylig malt og terrassene er nylig beiset.BILDER KOMMER☺️Ønsker du å leie dette flotte rekkehuset, send meg gjerne litt info om deg/dere☺️

Property type

house

Rooms

2

Size

75 m²

Price

18,000 kr

Price per m²

240 kr

Map

The listing is located at 5955 Lindås, Norway

Loading map

Popular rental choices