Listed yesterday
Kokinu, Oyama-Sugao-Kokinu Station Line, 絹の台二丁目, Tsukubamirai, Ibaraki Prefecture 300-2445, Japan
¥60,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
47 m²
Price
¥60,000
Price per m²
¥1277
The listing is located at Kokinu, Oyama-Sugao-Kokinu Station Line, 絹の台二丁目, Tsukubamirai, Ibaraki Prefecture 300-2445, Japan
Loading map