1 room apartment of 30m² in Trondheim

7033 Trondheim, Norway

10,500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Flott 2-roms leilighet til leie

Flott 2-roms leilighet til leie Egen inngangRolig strøk100 meter til bussholdeplassFlere butikker i nærhetenGode turmuligheter

Property type

apartment

Rooms

1

Size

30 m²

Price

10,500 kr

Price per m²

350 kr

Map

The listing is located at 7033 Trondheim, Norway

Loading map