Listed 3 days ago
1384 Asker, Norway
19,500 kr / month
Flott leilighet– sentral beliggenhet i Asker Flott og romslig leilighet med hage – solrikt og attraktivt på Vøyentoppen, Asker (nær Semsvannet)Velkommen til en lys og innbydende leilighet i en enebolig med to boenheter, beliggende i rolige og etterspurte omgivelser på Vøyentoppen i Asker. Her bor du solrikt og skjermet, med kort vei til både natur og byliv. Eiendommen har en fantastisk beliggenhet i gangavstand til idylliske Semsvannet, et populært område for tur, trening og rekreasjon året rundt. Samtidig er det kun ca. 18 minutter med tog til Oslo, og nærhet til Asker sentrum, skoler og barnehager.Leiligheten vil bli malt før utleiestart, og planløsningen vil bli noe justert i samsvar med den som vises i annonsen.Leilighet i 1. etasje – ca. 68 kvm – kr 19 500 per måned3 gode soveromLys og romslig stuePraktisk kjøkkenløsningEgen inngang og god planløsningSkjermet uteplass med tilgang til hageDette er en perfekt bolig for deg som ønsker kombinasjonen av rolige, grønne omgivelser og sentral beliggenhet.Barnevennlig område med gode solforhold og nærhet til flotte turmuligheter ved Semsvannet.Ta
Flott leilighet– sentral beliggenhet i Asker Flott og romslig leilighet med hage – solrikt og attraktivt på Vøyentoppen, Asker (nær Semsvannet)Velkommen til en lys og innbydende leilighet i en enebolig med to boenheter, beliggende i rolige og etterspurte omgivelser på Vøyentoppen i Asker. Her bor du solrikt og skjermet, med kort vei til både natur og byliv. Eiendommen har en fantastisk beliggenhet i gangavstand til idylliske Semsvannet, et populært område for tur, trening og rekreasjon året rundt. Samtidig er det kun ca. 18 minutter med tog til Oslo, og nærhet til Asker sentrum, skoler og barnehager.Leiligheten vil bli malt før utleiestart, og planløsningen vil bli noe justert i samsvar med den som vises i annonsen.Leilighet i 1.
etasje – ca. 68 kvm – kr 19 500 per måned3 gode soveromLys og romslig stuePraktisk kjøkkenløsningEgen inngang og god planløsningSkjermet uteplass med tilgang til hageDette er en perfekt bolig for deg som ønsker kombinasjonen av rolige, grønne omgivelser og sentral beliggenhet.Barnevennlig område med gode solforhold og nærhet til flotte turmuligheter ved Semsvannet.Ta
Property type
apartment
Rooms
3
Size
68 m²
Price
19,500 kr
Price per m²
287 kr
The listing is located at 1384 Asker, Norway
Loading map