2 rooms apartment of 60m² in Hässleholm

Gallerian, Första Avenyen 5-7, 281 31 Hässleholm, Sweden

9,662 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Första Avenyen 7

Lägenheterna är moderna och ljusa med genomtänkta materialval. Samtliga har balkong och på gården finns två nya växthus. Det gröna temat återkommer i växthusen, fondväggarna och ljustavlorna i hallen. Inredningen kombinerar sekelskiftesdetaljer med modern design. Schackrutiga golv, speglade dörrar, stora fönsterbänkar i sten och ljusa träplankgolv skapar en stilren och harmonisk känsla.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

9,662 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

161 kr

Map

The listing is located at Gallerian, Första Avenyen 5-7, 281 31 Hässleholm, Sweden

Loading map