1 room apartment of 4m² in Brno

Leskauerova 2897/9, 628 00 Brno, Czechia

1,329 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Garden Apartment Brno

Byt je plně vybavený a připravený k okamžitému nastěhování – kuchyně se vším potřebným, kvalitní postele, ložní prádlo, ručníky, pračka i rychlá Wi-Fi. Stačí přijet a bydlet. Spaní je řešeno komfortně a flexibilně: v ložnici je manželská postel 140 cm doplněná dětskou palandou (do 80 kg na lůžko), v obývacím pokoji pak rozkládací sedačka pro každodenní spaní (160 cm). Hlavní výhodou je zahrada s posezením a grilem, ideální pro odpočinek, práci i příjemné večery venku. 📍 Výborná dostupnost do centra, zastávka MHD pár minut chůze. 🐾 Domácí mazlíčci vítáni po domluvě. 👉 Vše v ceně – energie, internet i kompletní vybavení. 👉 Ideální pro pracovní pobyty, relokaci i delší pobyty v Brně.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

4 m²

Price

1,329 €

Price per m²

332 €

Map

The listing is located at Leskauerova 2897/9, 628 00 Brno, Czechia

Loading map