Adil Sokak, 34893 Pendik, Turkey
₺45,000 / month
AÇIKLAMA Pendik sapanbağlarında kiralık daire, amerikan mutfaklı kullanım hazırdır.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
78 m²
Price
₺45,000
Price per m²
₺577
The listing is located at Adil Sokak, 34893 Pendik, Turkey
Loading map