unnamed road, 03200 Afyonkarahisar, Turkey
₺16,500 / month
AÇIKLAMA Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde FIRSAT KİRALIK! 3+1 | 3 BALKON | DOĞALGAZLI | BAKIMLI Geniş yaşam alanı, ferah odalar ve tam 3 balkon ayrıcalığıyla bu daire sizi bekliyor! ☀️ Hem konfor hem de keyifli bir yaşam isteyenler için kaçırılmayacak fırsat! ✨ Öne Çıkan Özellikler: ✔️ Aydınlık ve kullanışlı 3+1 plan ✔️ 3 adet balkon ile ekstra yaşam alanı ✔️ Doğalgazlı ısınma sistemi ✔️ Temiz, bakımlı ve hemen taşınmaya hazır Kapalı Balkonu olan Köşe Konumlu Okullara yakın ✔️ Merkezi konum – ulaşım, market ve günlük ihtiyaçlara yakın Bu fırsatı kaçıran üzülür! Böyle daireler nadir bulunur! Hemen arayın, yerinizi kaçırmayın! Devamını Oku
Property type
apartment
Rooms
4
Size
130 m²
Price
₺16,500
Price per m²
₺127
The listing is located at unnamed road, 03200 Afyonkarahisar, Turkey
Loading map