381. Sokak, 06610 Çankaya, Turkey
₺47,000 / month
AÇIKLAMA Ankara’nın en prestijli ve merkezi lokasyonlarından biri olan Tunalı Hilmi Caddesi’ne sadece birkaç adım mesafede, Bülten Sokak’ta bulunan bu ferah 3+1 dairemiz kiralıktır. Geniş ve kullanışlı 3 oda + 1 salon Ayrı mutfak ve balkon Doğal gaz kombili ısıtma sistemi 3 Kat – Asansörsüz Geniş pencerelerle gün boyu doğal ışık alan yaşam alanları Şehir hayatının merkezinde, sakin ve nezih bir sokakta Kafeler, restoranlar, marketler, eczaneler, bankalar ve toplu taşıma duraklarına sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olan dairemiz, hem konumu hem de yaşam alanlarıyla konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Devamını Oku
AÇIKLAMA Ankara’nın en prestijli ve merkezi lokasyonlarından biri olan Tunalı Hilmi Caddesi’ne sadece birkaç adım mesafede, Bülten Sokak’ta bulunan bu ferah 3+1 dairemiz kiralıktır. Geniş ve kullanışlı 3 oda + 1 salon Ayrı mutfak ve balkon Doğal gaz kombili ısıtma sistemi 3 Kat – Asansörsüz Geniş pencerelerle gün boyu doğal ışık alan yaşam alanları Şehir hayatının merkezinde, sakin ve nezih bir sokakta Kafeler, restoranlar, marketler, eczaneler, bankalar ve toplu taşıma duraklarına sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olan dairemiz, hem konumu hem de yaşam alanlarıyla konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır.
Devamını Oku
Property type
house
Rooms
4
Size
150 m²
Price
₺47,000
Price per m²
₺313
The listing is located at 381. Sokak, 06610 Çankaya, Turkey
Loading map