Akçam Sokağı, 34724 Kadıköy, Turkey
₺89,000 / month
AÇIKLAMA Bölgenin en nezih ve merkezi konumlarından Hüseyin Paşa Çıkmazı'nda yer alan dairemiz Minibüs caddesi ve Feneryolu Marmaraya yaklaşık eşit mesafede bulunmaktadır √3+1 93 net 125 brüt m2, √14 katlı binanın 3. katı, √Üç cepheli, √Birisi yük olmak üzere çift Ersan asansör, √Kullanışlı kare odalar, √Ada mutfak, √Ebeveyn banyosu, √Kiler, √Klima, √Balkon. √Çift katlı kapalı otopark ve açık otopark, √Geniş bahçe alanı, √Elektrikli araç şarj istasyonu, √Perde beton ve C40 beton inşaat yapısı, √Engelli asansörü. Net lazer metre ölçümü m2 şu şekilde; Mutfak 11.20 m2 Salon 33 m2 Balkon 2.40 m2 Oda 8.23 m2 Koridor 4.93 m2 Oda 8.20 Banyo 4.30 m2 Ebeveyn Yatak odası 13 40 m2 Ebeveyn banyo 2.80 m2 Kiler 3.16 m2 CENTURY21 NOKTA GAYRİMENKUL, 30442 sayılı Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik’in 15. maddesi uyarınca “Yetkilendirme Sözleşmesi” ile çalışır ve bu kapsamda tek yetkilidir, ilgilenen müşterilere sadece “Taşınmaz Gösterme Belgesi” ile gösterim yapılabilir. MYK BELGE NO: YB0117/17UY Devamını Oku
AÇIKLAMA Bölgenin en nezih ve merkezi konumlarından Hüseyin Paşa Çıkmazı'nda yer alan dairemiz Minibüs caddesi ve Feneryolu Marmaraya yaklaşık eşit mesafede bulunmaktadır √3+1 93 net 125 brüt m2, √14 katlı binanın 3. katı, √Üç cepheli, √Birisi yük olmak üzere çift Ersan asansör, √Kullanışlı kare odalar, √Ada mutfak, √Ebeveyn banyosu, √Kiler, √Klima, √Balkon. √Çift katlı kapalı otopark ve açık otopark, √Geniş bahçe alanı, √Elektrikli araç şarj istasyonu, √Perde beton ve C40 beton inşaat yapısı, √Engelli asansörü.
Net lazer metre ölçümü m2 şu şekilde; Mutfak 11.20 m2 Salon 33 m2 Balkon 2.40 m2 Oda 8.23 m2 Koridor 4.93 m2 Oda 8.20 Banyo 4.30 m2 Ebeveyn Yatak odası 13 40 m2 Ebeveyn banyo 2.80 m2 Kiler 3.16 m2 CENTURY21 NOKTA GAYRİMENKUL, 30442 sayılı Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik’in 15. maddesi uyarınca “Yetkilendirme Sözleşmesi” ile çalışır ve bu kapsamda tek yetkilidir, ilgilenen müşterilere sadece “Taşınmaz Gösterme Belgesi” ile gösterim yapılabilir. MYK BELGE NO: YB0117/17UY Devamını Oku
Property type
apartment
Rooms
4
Size
118 m²
Price
₺89,000
Price per m²
₺754
The listing is located at Akçam Sokağı, 34724 Kadıköy, Turkey
Loading map